• Meer informatie

 

 

 

 

 

 

 

 

        Meer informatie

 

Flessenactie Tienerclub

Op woensdagavond 26 september en donderdagavond 27 september  a.s. houdt de jeugd van de Tienerclub in Lemelerveld een inzamelactie van lege statiegeldflessen en statiegeldkratten. 
Het geld dat hierbij wordt opgehaald komt geheel ten goede aan de Tienerclub. De Tienerclub organiseert activiteiten om de tieners die na de basisschool naar verschillende scholen gaan toch in contact te houden met elkaar. De activiteiten zorgen voor gezelligheid en de tieners leren tegelijkertijd iets op maatschappelijk gebied en persoonlijk gebied. Voorbeelden van activiteiten zijn: spelletjesavond met ouderen van de Brugstede of Het Anker, bezoek aan klooster Sion, infoavond over hoe om te gaan met geld of de social media, voorlichting over drank en drugs etc. We willen ze ook graag meenemen op een reis naar Polen waar ze kennis kunnen maken met een andere cultuur. Om dit alles te kunnen bekostigen is geld nodig.....

Dus heeft u lege statiegeld flessen?? Wilt u deze aub bewaren voor de Tienerclub!

U kunt uw lege statiegeldflessen ook bij supermarkt COOP Neppelenbroek in Lemelerveld in de desbetreffende bakken doen.

Wij hopen op uw medewerking!!!

Alvast bedankt namens de tienerclub Lemelerveld.