• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Lijkt het u leuk om op een ontspannen en gezellige manier meer over de cultuur van uw medemens te weten te komen, en hen te helpen met de integratie in Lemelerveld? Geef u dan op voor de vrijwillige functie van taalcoach! U begeleidt de anderstaligen dan bij het leren van de Nederlandse taal op een laagdrempelige manier. U leert hen nieuwe woorden aan en helpt hen bij het oefenen van, bijvoorbeeld, “het maken van afspraken”.

Het Parochiehuis zal een plek worden waar ook taalcoaches en taalvragers met elkaar aan het werk kunnen gaan. Hoe mooi is dat!

Maandagmiddag 19 maart zal er weer een basistraining tot taalcoach starten in de Trefkoele+ te Dalfsen. Deze bijeenkomst zal zijn van 13.30-16.30 uur, vier weken achter elkaar. Wanneer je deze training gaat volgen, mag je ook gebruik maken van de materialen van Taalpunt.

Voor meer informatie kunt u een bericht sturen aan:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

U kunt ook, op een dinsdag, bellen naar de bibliotheek van Dalfsen: 0529-432413.

Vraag dan naar mij, dan zal ik u verder helpen.

U maakt als taalcoach hét verschil voor uw medemens!

Met een vriendelijke groet, Hanneke Ardesch, Taalpuntdocent gem. Dalfsen.