• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Jubilarissen bloemversiergroep.

Donderdag 30 november zijn we met de bloemversiergroep een dagje uit geweest naar Intratuin in Lochem. Dit was ter ere van de jubilarissen van onze groep. Betsie Boerkamp is 40 jaar, Diny Sibelt en Riek Hondeveld zijn 25 jaar bij onze groep. Een hele prestatie met z’n allen. Gerda Roerink heeft dit jaar helaas afscheid moeten nemen, zij heeft 15 jaar deel uitgemaakt van de groep. We hebben Betsie, Diny, Riek en Gerda in het zonnetje gezet. Annie Kelder heeft een woordje gesproken namens de hele groep en daarna werden de dames verrast met cadeaus en gedichten die werden voorgelezen en waarin veel herinneringen naar boven kwamen. We willen de locatieraad bedanken voor een bijdrage die we hebben gehad om dit uitje mogelijk te maken. We hebben samen een heel leuke dag gehad en kunnen hier mooi op terug kijken.

De bloemversiergroep.