• 150 jaar

Zondag 9 juni, 150 jaar vanuit ons hart

Op zondag 9 juni vieren we ons jaarlijks patroonsfeest van onze geloofsgemeenschap. Ons Heilig Hart feest. Dit feest staat dit jaar in het teken van ons 150 jarig bestaan, “150 jaar vanuit ons hart”. Na de viering, die om 10.00 uur begint, is er een receptie die ook in het teken zal staan van onze jubilerende vrijwilligers die zich al jaren inzetten voor onze geloofsgemeenschap. De jubilerende vrijwilligers die dit jaar een oorkonde krijgen zijn:

- Johan Huijsmans, 25 jaar vrijwilliger bij de tuinploeg.
- Nolly Holterman, 40 jaar vrijwilliger o.a. bij de woord/communieviering, uitgeleidegroep, vrijwilligersadministratie, werkgroep
  avondwake, Raad van Kerken en weeksluitingen Brugstede.   
- Wim Sibelt, 40 jaar vrijwilliger o.a. bij onderhoud gebouwen, dirigent Herenkoor en acoliet bij uitvaarten.
- Ans Wippert, 40 jaar vrijwilliger o.a. bij Lektoren/acolieten, dirigent kinderkoor en koster.

U wordt van harte uitgenodigd om dit 150 jarige jubileum samen met ons te vieren op zondag 9 juni en na afloop van de viering de jubilerende vrijwilligers te feliciteren. Een mooi moment om samen een toost uit te brengen op hen en op onze geloofsgemeenschap.