• 150 jaar

Kerstactie Pastor Thomas Fonds 2023

Evenals voorgaande jaren verkopen wij weer goedgevulde (ingevroren) Erwtensoep, bruine bonensoep, rookworsten, balkenbrij, bloedworst en bakleverworst voor het Pastor Thomas Fonds. Wij hopen velen van u te ontmoeten aan de Koelmansstraat 1a te Hoonhorst. De verkoop start op 15 november a.s.
Natuurlijk kunt u ook weer terecht voor prachtige Kerstbomen. De verkoop van de kerstbomen start op vrijdag 1 december.
Tevens staan wij ook weer op de Hoonhorster Kerstmarkt die op 17 december wordt gehouden rondom de Molen Fakkert.
Hiervoor wordt u ook van harte voor uitgenodigd.

Uiteraard kunnen alle locaties van de Emmanuelparochie aan deze actie meedoen. U kunt uw bestelling opgeven op tel. 06 57 99 81 50 of per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Wij maken dan een afspraak met u wanneer u het gewenste kunt ophalen.
Wij hopen er weer een geslaagde actie van te maken en danken u voor uw aankopen!!
Namens het Pastor Thomas Fonds
Herman van der Vegt