• 150 jaar

Maaltijdservice Rosengaerde voor de ouder wordende mens

Rosengaerde biedt zorg en allerlei diensten voor de ouder wordende mens in Dalfsen. Eén van onze diensten is de service Tafeltje Dekje. Zeven dagen per week kunnen mensen bij ons een maaltijd afnemen, die rond het middaguur aan de deur bezorgd wordt door onze vrijwilligers. De maaltijden kunnen warm geleverd worden, of koelvers om later zelf op te warmen. Er is keuze uit een regelmatig wisselend menu. De vrijwilliger die de maaltijd bezorgd, checkt altijd even of de maaltijd goed ontvangen wordt. Daarmee heeft deze service dus ook een belangrijke sociale functie. Omdat onze maaltijdservice bij kan dragen aan langer thuis wonen, willen we deze graag wat meer promoten.
Voor meer info mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Telefoonnummer: 0529-432514. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9.00 - 13.00 uur. Kijk ook eens op onze website https://www.rosengaerde.nl/leven/diensten/maaltijdenservice/