• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Tuinviering Maria Tenhemelopneming Heilig Hart Kerk

Op zaterdagavond 15 augustus om 19.00 uur zal er een eucharistieviering gehouden worden in onze parochietuin met als voorganger pastoor Monninkhof.
Het is de dag van Maria Tenhemelopneming en dat is een mooie aanleiding om dit in onze prachtige parochietuin te gaan vieren.

Ook in deze tuinviering zullen de coronaregels nageleefd moeten worden maar dit is vanwege de grote ruimte prima te doen en het voordeel is dat de kans op besmetting buiten veel kleiner is. Wij vragen u om zelf een klapstoel van huis mee te nemen maar voor wie dit niet mogelijk is zal er een stoel beschikbaar zijn. Het weer lijkt mee te werken maar mocht dat toch tegenzitten kunnen we alsnog uitwijken naar de kerk.
Iedereen is van harte uitgenodigd!