• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Geen kerkbalansenvelop ontvangen en toch een bijdrage leveren??

Ik heb van een aantal parochianen gehoord dat er geen kerkbalansbrief is binnen gekomen. Dat kan verschillende oorzaken hebben oa door verhuizingen in het dorp welke niet doorgegeven zijn. Daardoor is ons ledenbestand niet actueel. Geen nood! Mocht u toch graag een bijdrage willen doen, wat wij zéér zouden waarderen, dan kunt u een blanco antwoord formulier downloaden als u op hier  klikt. Vul deze dan in en deponeer het dan in de brievenbus van het parochiecentrum. U mag het ingevulde en getekende formulier ook inscannen en naar mij opsturen via het emailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.   
Ook onze kerkbalansbrief kunt u lezen als u hier klikt. Alvast dank voor uw bijdrage!

Met vriendelijke groet Leo Broeks , financieel beheerder