• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Op zaterdagavond 3 maart is er uitgaande van de werkgroep MOV een gebedsviering die helemaal gewijd is aan deze Vastenactie. Hierin worden ook filmpjes getoond waarin het probleem en het doel van de Vastenactie goed zichtbaar worden. De filmpjes worden ondertiteld en om er voor te zorgen dat het voor iedereen goed zichtbaar zal zijn hebben we besloten de viering in de zaal van het parochiecentrum te houden.
De zang in deze viering wordt verzorgd door het dameskoor.
Naast de grote wereldproblemen veraf willen wij onze ogen ook niet sluiten voor de problemen, zorgen, wensen en verlangens zoals iedereen van ons hier die persoonlijk heeft. Tijdens deze viering is er dan ook de mogelijkheid om een persoonlijke intentie op te schrijven die tijdens de voorbeden voorgelezen zal worden.
U bent allen van harte welkom.