• Meer informatie

 
 

 

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

MIEN zorg breidt uit in Lemelerveld e.o

Daarbij zal nauw worden samengewerkt met Brugstede, de woonzorglocatie van Zorggroep Raalte in Lemelerveld. Heidi heeft als verpleegkundige enige tijd op de locatie gewerkt en kent deze dus op haar duimpje. “Hierdoor kunnen we bijvoorbeeld de overgang naar een woonzorglocatie soepel laten verlopen”.

Uitgangspunt van Mien is dat de cliënt zelf de regie in handen heeft. “Zo vinden we het belangrijk dat senioren zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen. Dat kan met de hulp en zorg van Mien. Wanneer zelfstandig wonen niet meer kan, laten we de verhuizing naar een zorglocatie zo prettig mogelijk verlopen”.

Inmiddels heeft Mien haar eerste klanten in Lemelerveld verwelkomd. “Maar we hopen natuurlijk dat dit er snel meer worden”, aldus Heidi.

Benieuwd naar wat Mien voor u kan betekenen? Neem dan contact op met het Klantkompas: 0572-744050