• Meer informatie
Heilig Hart Kerk Lemelerveld

Hoe? Zo! bij ZijActief

 

Deze al bijna 25 jarig bestaande cabaretgroep, gevormd uit de gebroeders Erik en Andrè  Knoef en de zusjes Karin en Yvonne Makkink, brachten talrijke liedjes ten gehore in het Achterhoeks dialect. Prachtige typetjes werden ten tonele gebracht, zoals Bertus de kóttelboer en André met zijn fietsstuur en nog vele andere. Tot slot zong de groep het lied ”`t wórdt allemaol nog vól better”. Volop meegezongen door een 70-tal aanwezige ZijActief leden. Met een staande ovatie werd de avond afgesloten.

 

Mededeling:

Regio Salland bijeenkomst: Zaterdagmiddag 31 oktober in Zaal Reimink. Op deze middag zal een Oekraïense zang- en dansgroep voor u optreden. Zaal open om 13.30 uur. Opgave voor 25 oktober bij Riet Elders, tel. 354959