• Meer informatie

 
 

 

 

 

Uitzendingen kerkdiensten: Lemelerveld | Ommen | Heino | Dalfsen | Brugkerk / Ichtuskerk

Kom en knutsel samen met ons een droomplein

Woensdagmiddag 24 juni zijn alle basisschoolkinderen welkom op de gratis knutselmiddag voorafgaand aan de tentviering. We gaan samen een mooi droomplein maken. We maken dat, omdat je al wel gezien hebt dat er heel veel gebouwd en verbouwd wordt in Lemelerveld. Tevens heeft dat alles te maken met het thema van de tentviering in de Lemelerveldse feestweek.


Graag willen we weten hoeveel kinderen we kunnen verwachten, dus geef je op met een mailtje aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Kom 24 juni om 13:30 uur in de Brugkerk (samen met je ouder(s)/verzorger(s)/oppas/opa/ oma/buurvrouw enz.) dan gaan we samen aan de slag en maken we er wat moois van.

Uiteraard mag je alles wat jij knutselt na de tentviering mee naar huis nemen.


We hopen dat jullie allemaal komen, dan wordt het een hele gezellige middag.

Groetjes,
Ineke Brok en Marga ten Have